Kuchnia restauracji Lumiere Restaurant & Wine to po pierwsze produkty najwyższej jakości, dlatego mięso, ryby, warzywa kupujemy od najlepszych dostawców w Polsce i za granicą. Po drugie smak – potrafimy oczarować najbardziej wymagające kubki smakowe. Po trzecie serce, które codziennie wkładamy w przygotowywane dania. Połączenie tych trzech elementów jest naszą receptą na sukces.

Najlepsza restauracja w Poznaniu. Restauracja Lumière znajduje się 12 km od centrum Poznania, w miejscowości Baranowo nad jeziorem Kierskim. To miejsce dla osób pragnących spokoju, przyjaznej atmosfery, doskonałej kuchni, idealne na spotkania z rodziną, przyjaciółmi, ale również na konferencje i lunch biznesowy. Nasza restauracja została uznana za jedną z najlepszych restauracji w Poznaniu według Żółtego Przewodnika Gault & Millau.

Szefem kuchni jest Jakub Kasprzak, szef kuchni z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Pracował w restauracjach w USA, Kanadzie, Norwegii, Francji i Grecji. Szkolił się u najlepszych, m.in. w Instytucie Paul Bocuse w Lyon. Nieustannie dba o swój rozwój i stawia sobie wyzwania biorąc udział w konkursach dla szefów kuchni. Jak dotąd zdobył II i III miejsce w Kulinarnym Pucharze Polski. W tym roku wziął udział w najbardziej prestiżowym konkursie dla szefów kuchni – Bocuse d’Or. Wspólnie z poznańskimi szefami kuchni tworzy inicjatywę Poznańscy Kucharze Razem.

Polub Fundację NaszeZoo.pl
31

Adres i kontakt

Adres:

ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, 62-081 Przeźmierowo

Telefon:
Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek

12:00 - 20:00

Wtorek

12:00 - 20:00

Środa

12:00 - 20:00

Czwartek

12:00 - 20:00

Piątek

12:00 - 20:00

Sobota

12:00 - 20:00

Niedziela

12:00 - 20:00

Cechy

Przyjazne zwierzętom

Przyjazne zwierzętom

Możliwość płatności kartą

Możliwość płatności kartą

Miejsce parkingowe

Miejsce parkingowe