Pałac Jaśminowy to miejsce, w którym można miło spędzić popołudnie, przyjechać na obiad, spacer lub celebrować ważne w życiu chwile. Znajduje tu się:
• Restauracja Komnata Smaku – elegancka, a jednocześnie przytulna, która bez względu na wesela czy inne wydarzenia, jakie mają miejsce w Pałacu Jaśminowym, pozostaje otwarta dla odwiedzających ją gości indywidualnych. Serwowana jest tu kuchnia klasyczna w nowoczesnym wydaniu. Jesienią i zimą można się nią delektować w cieple kominka, a wiosną i latem na tarasie z widokiem na barwny i tętniący ogród. Menu zmieniane jest sezonowo, tak aby wykorzystywać świeże i lokalne produkty. Uznanie dla pałacowej kuchni w oczach gości ma odzwierciedlenie w nagrodach. Restauracja została laureatem II miejsca w plebiscycie letniej edycji Restaurant Week Polska 2020 w rejonie Wielopolski i zwyciężyła w kategorii najpopularniejsza restauracja i najlepsza atmosfera, a w 2021 ponownie uzyskała nagrodę za najlepszą atmosferę.
• Dwie wyjątkowe sale, w tym jedna z najpiękniejszych i największych (bo aż na 300 osób) sal bankietowych w Wielkopolsce z parkietem na 250m2. Można tu wyprawić bajkowe wesele, rodzinną uroczystość, bankiet, prestiżową konferencję, naprawdę duże szkolenie lub imprezę integracyjną.
• Chata Grillowa – otwarta w weekendy w sezonie letnim dla gości indywidualnych, z możliwością wynajęcia na różne wydarzenia przez cały rok. Stworzona z myślą o sympatykach biesiadnej atmosfery i grillowej kuchni. Roztacza się z niej widok na kamienną kaskadę wodną, staw i kolorowy plac zabaw. Tu czworonogi poczują się naprawdę swobodnie.
• Letnia Restauracja idealna na sielską uroczystość czy komunię.
• Ogród – duży, w angielskim stylu, stanowi doskonałe miejsce do spacerów i zabaw z pupilami, wypoczynku, harcy najmłodszych na placu zabaw czy organizacji plenerowych eventów.

Adres i kontakt

Adres:

Zakrzewska 15, Poznań

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

12:00 - 19:00

Środa

12:00 - 19:00

Czwartek

12:00 - 19:00

Piątek

12:00 - 19:00

Sobota

12:00 - 19:00

Niedziela

12:00 - 19:00

W sezonie letnim Restauracja czynna w soboty i niedziele do 20:00 Chata Grillowa czynna sobota - niedziela 12:00 - 19:00 (w szczycie sezonu letniego do 20:00)