Salon TOLA zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty usług pielęgnacyjnych dla psów: kąpiele pielęgnacyjne z masażem, strzyżenie, trymowanie, rozczesywanie skołtunionej sierści, wyczesywanie podszerstka. Profesjonalne usługi wykonywane zgodnie z wzorcem FCI, a także na życzenie i według pomysłu właściciela. Wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, używając kosmetyków renomowanych firm. Umiejętnie dobrane kosmetyki podkreślają barwę i strukturę szaty wydobywając blask.

Misją, prowadzącej zakład Pani Marleny, jest zapewnienie pupilom usług pielęgnacyjnych na najwyższym poziomie. Dbałość, by psiaki olśniewały urodą, ale również o to aby zabiegi przebiegały bezstresowo w przyjemnej atmosferze. Traktuje psy tak samo jak chciałaby, aby traktowano jej pupila. Pani Marlena jest opiekunką Yorka o imieniu TOLA , stąd też nazwa salonu. W salonie można zakupić wybrane i przetestowane kosmetyki, zabawki i inne akcesoria pomocne w pielęgnacji piesków. Jest również możliwość wykonania usługi w domu Klienta za dodatkową opłatą.

Pani Marlena jest certyfikowanym groomerem. Ma wielkie serce dla psiaków co zwierzęta wyczuwają i szybko nawiązuje się pozytywny kontakt. Dodatkowym atutem salonu są bardzo konkurencyjne ceny!

Polub Fundację NaszeZoo.pl
31

Adres i kontakt

Adres:

ul. Czackiego 11, 85-001 Bydgoszcz

Telefon:
Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00 - 17:00

Wtorek

9:00 - 17:00

Środa

9:00 - 17:00

Czwartek

9:00 - 17:00

Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

10:00 - 13:00

Niedziela

Zamknięte

Cechy

Wspiera bezdomne zwierzęta

Wspiera bezdomne zwierzęta

Wielkie serce dla psiaków

Wielkie serce dla psiaków

kącik kawowy

kącik kawowy

akcesoria dla psów

akcesoria dla psów